HORIZONTAS 2020 – nauja mokslinių tyrimų ir inovacijų programa

 

Europos Komisija gruodžio 11 d. paskelbė pirmuosius kvietimus teikti projektų paraiškas pagal ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programą „Horizontas 2020“.

Horizontas 2020 – tai didžiausia Europos Sąjungos naujo programavimo periodo mokslinius tyrimus ir inovacijas finansuojanti programa, kuria bus siekiema, kad mokslo laimėjimai virstų naujoviškais produktais ir paslaugomis, kurie padėtų plėtoti verslą ir gerintų žmonių gyvenimą.

Programos bidužetas: 2014-2020 m. – virš 70 mlrd. Eurų.

Programą Horizontas 2020 sudaro 3 pagrindinės dalys:

  1. Pažangus mokslas– skatinti aukšto lygio mokslinius tyrimus (21,6 mlrd. EUR);
  2. Pramonės lyderystė – remti svarbiausias technologijas, mažų ir vidutinių įmonių inovacijas, privataus ir viešo sektoriaus bendradarbiavimą ir t.t. (15,04 mlrd. EUR);
  3. Visuomenės iššūkiai – spręsti problemas, susijusias su klimato kaita, transportu, energetika, maisto sauga, sveikata (26,24 mlrd. EUR).

Horizontas 2020 programa bus siekiama didinti Europos konkurencingumuą pasauliniame kontekste.

Kvietimai teikti paraiškas:

http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/opportunities/h2020/index.html


ES paramos vertinimo, paraiškos rengimo, pateikimo, projekto administravimo ir kitas paslaugas pagal priemonę galite užsakyti, susisiekę su mūsų specialistais:

  • Užpildę kontaktų formą kairėje svetainės pusėje (po pagrindiniu meniu);
  • Elektroniniu paštu info@esparamos.lt (užklausas siųskite TIK su aiškiais savo rekvizitais – vardu, pavarde bei įmonės pavadinimu)
  • Tel. +370 678 85144
  • Skype es_paramos

ES paramos projektų administravimas, vertinimas ir vykdymas