Intelektas LT

Intelektas LT – tai priemonė skirta skatinti Lietuvos įmones investuoti į mokslinius tyrimus, kurie prisidės prie inovatyvių paslaugų ir/ar gaminių kūrimo.

Galimi paramos gavėjai – juridiniai asmenys ir viešosios įmonės, vykdančios mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklas (studijų ir mokslo organizacijos negalimi pareiškėjai).

Veiklos:

  1. Taikomieji moksliniai tyrimai (BBIR) (planuojamas finansavimas nuo 0,25 mln. Lt iki  4 mln. Lt);
  2. Eksperimentinės (technologinės) plėtros veiklos: produkto prototipo sukūrimas, demonstravimas, bandomojo projekto kūrimas, bandymas ir tvirtinimas realias naudojimo sąlygas atitinkančioje aplinkoje (BBIR) (planuojamas finansavimas nuo 0,25 mln. Lt iki   4 mln. Lt);
  3. Pirminės įmonių investicijos, kurių dėka sukuriama ar plėtojama mokslinių tyrimų ir eksperimentinės veiklos infrastruktūra  (BBIR) (planuojamas finansavimas nuo 0,5 mln. Lt iki  10 mln. Lt);
  4. Įmonių laboratorijų akreditacija (de minimis) (planuojamas finansavimas nuo  0,25 mln. Lt iki  0,69 mln. Lt).

ES paramos vertinimo, paraiškos rengimo, pateikimo, projekto administravimo ir kitas paslaugas pagal priemonę galite užsakyti, susisiekę su mūsų specialistais:

  • Užpildę kontaktų formą kairėje svetainės pusėje (po pagrindiniu meniu);
  • Elektroniniu paštu info@esparamos.lt (užklausas siųskite TIK su aiškiais savo rekvizitais – vardu, pavarde bei įmonės pavadinimu)
  • Tel. +370 678 85144
  • Skype es_paramos

ES paramos projektų administravimas, vertinimas ir vykdymas