Kontaktų mugė 2014 m.

Jau aštuntą kartą Finansų ministerijos organizuojama „Kontaktų mugė 2014“ pritraukia nemažai interesantų. Rugsėjo 23 d. Litexpo parodų centre vykęs renginys buvo skirtas 2014–2020 m. ES fondų investicijų Lietuvoje pradžiai.

Renginio metu buvo pristatomos būsimo ES fondų laikotarpio Lietuvoje aktualijos, reglamento pokyčiai ir  naujienos, finansavimo intensyvumai bei priemonės bei kokių pokyčių tikėtis įvairiuose srityse naujuoju finansavimo laikotarpiu.

Diskusijose dalyvavo ir savo pranešimus skaitė ekspertai, įgyvendinančių institucijų ir ministerijų atstovai. Atskiroje erdvėje buvo galima susipažinti su sėkmingiausiais, iš Europos Sąjungos fondų lėšų, įgyvendintais projektais.

Lietuvai planuojama parama pagal 2014-2020 m.  apie 6,700 mlrd. eurų. Naujuoju finansavimo laikotarpiu didesnis dėmesys bus skiriamas užimtumo ir surdo mažinimui, taip pat inovacijų ir technologijų bei mokslinių tyrimų plėtrai, verslo konkurencingumui didinti.

 


ES paramos vertinimo, paraiškos rengimo, pateikimo, projekto administravimo ir kitas paslaugas pagal priemonę galite užsakyti, susisiekę su mūsų specialistais:

  • Užpildę kontaktų formą kairėje svetainės pusėje (po pagrindiniu meniu);
  • Elektroniniu paštu info@esparamos.lt (užklausas siųskite TIK su aiškiais savo rekvizitais – vardu, pavarde bei įmonės pavadinimu)
  • Tel. +370 678 85144
  • Skype es_paramos

ES paramos projektų administravimas, vertinimas ir vykdymas