DALYVAVIMAS MAISTO KOKYBĖS SCHEMOJE

 

Fiziniai ir juridiniai asmenys, įsiregistravę LR Žemės ūkio ir kaimo verslo registre žemės ūkio valdą, ir kurių gaminama ar auginama produkcija kokybe pranoksta ES ir nacionalinių teisės aktų nustatytus saugos, gyvūnų ir augalų sveikatos, gyvūnų gerovės ar aplinkosaugos reikalavimus arba dėl specialių gamybos būdų pasižymi ypatingomis savybėmis, iki 2014 m. gruodžio 31 d. gali teikti paraiškas pagal priemonę „Dalyvavimas maisto kokybės schemoje“.

Paraiškas paramai gauti gali teikti tik asmenys, turintys galiojantį išskirtinės kokybės žemės ūkio ir maisto produktų gamybos (IKP) sertifikatą. Šiuo metu išskirtinės kokybės žemės ūkio ir maisto produktus sertifikuoja VšĮ „Ekoagros“ ir Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra.

Daugiau informacijos apie priemonę „Dalyvavimas maisto kokybės schemoje“ galite rasti čia.


ES paramos vertinimo, paraiškos rengimo, pateikimo, projekto administravimo ir kitas paslaugas pagal priemonę galite užsakyti, susisiekę su mūsų specialistais:

  • Užpildę kontaktų formą kairėje svetainės pusėje (po pagrindiniu meniu);
  • Elektroniniu paštu info@esparamos.lt (užklausas siųskite TIK su aiškiais savo rekvizitais – vardu, pavarde bei įmonės pavadinimu)
  • Tel. +370 678 85144
  • Skype es_paramos

ES paramos projektų administravimas, vertinimas ir vykdymas